Eterická Anya Taylor-Joy se vdala: Muzikantovi řekla ‚ano’ v pohádkových šatech s kolibříkem podle vlastního návrhu

Anya Taylor-Joy jako nevěsta...

Anya Taylor-Joy jako nevěsta… Photo: Super.cz/Profimedia.cz

7. října 2023 18:41

Even if you are not a popular player here, Anya Taylor-Joy (27) is playing a big game in Birmingham. Jejím vyvoleným je hudebník Malcolm McRae. Vzali se po dvou letech vztahu v italských Benátkách.

Yes, it’s about 150 hosts, but my model is Cara Delevingne and Julia Garner.

Chapete to? Eterickou krásku z Dámského gambitu krutě šikanovali kvůli vzhledu. Proplakala hodiny na záchodech

If you do not want to worry about it, any eccentricity will turn out to be the same thing as the bílou róbu. Minimálně jedné tradici ale věrná zůstala, a to dlouhému závoji ve vlasech. If you choose to wear Dior, you can choose to wear it yourself. Místo bílé vsadila na tělovou barvu s ručně vytvořenými výšivkami. Díky tylové látce, odhaleným ramenům a korzetovému živůtku se širokou sukní s třpytivými detaily připomínala pohádkovou postavu.

Královna Zlatých glóbů. Anya Taylor-Joy joins the story of Diora, but she knows what she wants to do.

I’m going to take a look, Anya I’m going to say 2021 ambasadorkou značky Dior a není pochyb, že se mama výraznou měrou podílela na vytváření svých šatů. Ty totiž jejich tvůrci šijí tak, aby byly zcela osobní. Díky mnoha detailům, a především pak výšivkám vytvořeným na míru clientce, je každá taková róba originalálem. Anya si tak zvolila nejen motiv kolibříka, ale i souhvězdí jejího znamení zvěrokruhu či několik vyšitých slov.

Source link

Leave a Comment