Kendall Jenner and Gucci

Fot. Getty Images

Milośnicy mody są zgodni tej jesieni i wyraźnie namawiają, by tegoroczne stylizacje wzbogacać o czerwone akcenty. Most of the elements we have are the ones that are based on the current trends. Do fanek nurtu „pop of red”, który kilka dni temu podbijał jeszcze ulice Paryża na tygodniu mody, dołączyła Kendall Jenner. Modelka nonszalancko zarzuciła czerwony sweter na ramiona, interpretując w ten sposób style old money i łącząc z najbardziej pożądanymi dodatkami jesieni.

This is the latest trend in 2023

Czerwień – niegdyś kolor monarchii – w tym sezonie staje się fundamentem demokratycznej mody. Może być elegancka lub casualowa, minimalistyczna albo awangardowa, występować na ubraniach i dodatkach, jest doskonała zarówno pod acią modnych total looków, jak iw pojedynczych akcentach.

To drugie wyjście jest nie tylko dobrym sposobem na oswojenie się z trendem na tak wyrazisty kolor, ale i jednym z najciekawszych stylizacyjnych trików tej jesieni. „Pop of red” najpierw podbił ulice Mediolanu i Paryża, a teraz zawładnął szafami gwiazd. This is why it’s all about Kendall Jenner – my best friends are minimalist fans.

Fot. East News

Kendall Jenner is a sweet girl who looks like a quiet luxury

Next look Kendall Jenner looks like you’re wearing jeans and you’re looking for a new model, but you don’t have to worry about your model being a sweter od By Malene Birger. Jenner przypilnowała też, by dodatki pozostały klasyczne, ale i luksusowe – wybrała najbardziej pożądaną torebkę sezonu, czyli nową wariację na temat torebki Horsebit zaprojektowanej w 2004 r. dla Gucci przez Toma Forda, pasek ze złotą klamrą oraz botki z wydłużonym noskiem, które niegdyś uwielbiały nasze mamy i które tej jesieni powracają jako jeden z największych przebojów sezonu. You can also find Kendall Jenner using the stylus – if it’s written, but it’s just a little bit different.

Source link

Leave a Comment