Margot Robbie is a fashion designer who is a Barbie girl.

Margot Robbie

Margot Robbie looks like she inspired Barbie. Aktorka odtworzyła stylizację kultowej Cherry Pie Picnic Barbie i udowodniła, że ​​ta era jeszcze u nij nie minęła. Zobaczcie, jak wyglądała!

Niedawno pisałyśmy o stylizacji Margot Robbiethis is not the case for “Oppeheimera” or not. „Barbie”. We’re talking about Barbie era being an actress. W końcu od premiery filmu minęło już kilka dobrych miesięcy. Jednak 33-latka znów zaskoczyła. Na jednym z eventów It’s a good idea to look at what you’re looking for – Cherry Pie Picnic Barbie. Wyglądała identycznie!

Trend barbiecore Nadal ma się świetnie, a najlepszym tego przykładem je est Margot. Now it’s time for Deadline Contenders Film: Los Angeles, promoting the film „Barbie”. I znowu nie zawiodła. Przypominamy, że podczas pierwszej promocji produkcji, aktorka na każdą premierę zakładała inny look inspirowany plastikową lalką. Teraz było podobnie.

Stylizacja Robbie składała się z białej koszuli w kwiatyktórą związała oraz z szerokich spodni z ciemnego dżinsu od Bottegi Venety. 33-latka postawiła na czerwone dodatki – klapki na obcasie z odkrytymi palcami od Manolo Blahnika, pasek i torebka do ręki. Włosy zostawiła rozpuszczone i lekko pokręcone i postawiła na delikatny makijaż. Trzeba przyznać, że wyglądała przepięknie.

It’s easy to see how it’s inspired by Margot. Podobne?

fot. Mattel

Lately Margot and Ryan Gosling promoted the film „Barbie”, which was recently released. Na czerwonych dywanach Actorka pojawiała się w stylizacjach inspirowanych plastikową lalką. Większość z nich wyglądała niemal identycznie, jak ubrania zabawek. This is a Barbie outfit.

O odniesieniach do Barbie w stylizacjach Margot pisałyśmy w artykule poniżej.

Source link

Leave a Comment