Od Bartošové po Pamelu Anderson – eXtra.cz

Bizarní svatební šaty celebrit.

Zdroj: eXtra.cz/koláž, Profimedia

Modní bizár

But it is elegant and elegant. To find out if you are a celebrity, you can be very happy if you have a chance to do something special. Here’s a model Pamela Anderson’s dream of being in a dream, she’s on the web E!, she’s Iveta Bartošová and she’s sleeping.

However, this is not the case, but it does not seem to be the case. Na Den D totiž oblékly dost podivné oblečky, které mnohdy připomínaly svatební šaty jen z dálky.

Pamela Anderson

V roce 2006 if Pamela Anderson vzala na jachtě v Saint-Tropez music Kid Rocka. This tutorial is not obtěžovala ani obléci. When it comes to the bathtub, Pamela turns it into a bikiny bag, and then it comes to a hat.

Jak ale napsal web E!, tento sňatek nebyl úředně platný a museli ho později stvrdit ještě na úřadě.

Lady Mary Charteris

Perhaps it is a British aristocrat who modeled Lady Mary Charteris. V roce 2012 si řekla ano s frontmanem Big Pink Robbie Furzem na panství v Cotswoldsu, jak napsal Vogue. Ačkoli místo svatby bylo opravdu nádherné a doslova královské, svatební šaty tomu neodpovídaly.

Lady Mary Charteris měla opravdu odvážné šaty od návrhářky Pam Hogg, v nichž bylo více než látka vidět její kůži. Podivné průstřihy v šatech působily levným dojmem a nositelce absolutně nelichotily. How I bought škoda.

Iveta Bartošová

Zabrouzdat můžeme iv českém rybníčku. V roce 2008 se vdávala zpěvačka Iveta Bartošová, která řekla ano herci Jiřímu Pomejemu n / A jihočeském zámku Hluboká. Svatba to byla opravdu honosná a šaty budily podobný dojem.

Honosné však byly hlavně svým objemem. Please note that the application should be carefully prepared for the purchase. You will see that you do not have to worry about any damage that may occur. Tohle zkrátka ne.

However, this may be due to the fact that it is available in the gallery.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Source link

Leave a Comment