Odvážná Pamela Anderson na přehlídce bez make-upu

Roky jsme všechny testovaly návody na ty nejlepší „no make-up“ looky. Look at the radili, make-upy, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up, make-up and make-up. Here, Pamela Anderson and Pamela Anderson don’t have any risks. Ona opravdu takzvaně vstala a šla.

Smrt kamarádky změnila její postoj k líčení

Měla pověst sexsymbolu a s líčidly nikdy nešetřila. Pro Pamelu Anderson byly charakteristické oči, silně orámované linkami, vrstvy řasenky, jasně definované obočí a konturkou vykreslené rty. Pak ale přišel den letošního roku a dokument Netflixu Pamela: Příběh lásky, kde se herečka objevila v úplně jiné poloze. If you do not have any problems with this problem, this may not be the case.

Ačkoli si na společenské akce stále nechávala dělat make-up, ve svém soukromí od něj ustupovala. „Moje mama mi vždycky říkala, že přijde doba, kdy nebudu chtít na pliti žádný make-up. At the same time, “prohlásila herečka ve video pro Vogue France. Now you can make-upu zkomplikovalo také úmrtí její oblíbené vizážistky a přítelkyně Alexis Vogel († 61), která před čtyřmi lety podlehla rakovině prsu. Od té doby se prý Pamele Anderson chtělo do líčení pouštět čím dál méně.

Přehlídka v Paříži a 5minutová příprava

During the fashion week, there were many minutes of the week, but it was the first time that Pamela Anderson wore a full make-up. You can also choose from my make-up artist to a stylist, here you can see the look of your first look. Místo hodinových příprav si dala jen sprchu a nechala si vlasy přirozeně uschnout na vzduchu. Na pleť pak nanesla jen pleťový olej s růží, který si vlastnoručně namíchala (Pamela je zastánkyní clean beauty) a horní řasy dvakrát přejela řasenkou. Pak si vybrala oblečení z vlastních zásob a vyrazila na akci plnou dokonale upravených celebrit a fotografů.

Pamelu Anderson took it easy, and then she didn’t rebel. „Když se budeme všichni honit za představou dokonalé krásy, budeme časem jenom zklamaní a možná i trochu smutní. Tohle jsem zkrátka já a musím říct, že jsem se ve své kůži nikdy necítila lépe,“ prohlásila herečka.

Honit se za iluzí mládí nemá smysl

How about this? Nebo hledáte cestu, jak se ve své kůži cítit dobře? Podle herečky je všechno otázkou sebepřijetí. Pamela doesn’t look like aging, tedy starnutí, a dává přednost vlastnímu termínu lifeing (life = život). “Musíte opravdu přijmout, že jste skvělé takové, jaké zrovna jste, a že jste krásné. However, it’s a good idea to be honest, but it’s a good idea to see what’s happening in your life.

Pamele tells Hollywood

Tomu, že Pamela Anderson odolala tlaku na dokonalost a vyrazila na tak velkou akci bez make-upu, tleskala hromada lidí a převážně samozřejmě žen. Here’s Jamie Lee Curtis on Instagram and then: „Revoluce za přirozenou krásu oficiálně začala,“ a dodala, že na ni tenhle odvážný krok neuvěřitelně zapůsobil. What’s the matter with you?

Source link

Leave a Comment