RECENT: Johnny Depp I filmed where Jeanne du Barry králem

Pro Deppa to byl návrat k velkému filmu, poté co byl odstaven kvůli soudním sporům s exmanželkou. To, že ho scenáristka, režisérka a herečka Maïwenn obsadila do výpravného historického snímku a festival jím zahájil, bylo předem hojně přetřásáno, a tak trochu se očekávalo, že kontroverzní bude i sám film. Pravý opak je však pravdou.

Jeanne du Barry – Kralova milenka je velmi tradičně vyprávěný kostýmní snímek, nekonvenční je poze jeho hrdinka Jeanne. This is where Madame de Pompadour druhou známou milenkou Ludvíka XV., a v této pozici setrvala až do jeho smrti.

Jeanne takes care of the problem, but she doesn’t have to worry about it. However, it is important to know that it is intelligent, and that is why it is the same thing, but it is possible to go to Versailles, but it is possible to do so.

Ve filmu chybí především silnější, emocionálně působivější vyobrazení toho, co ty dva k sobě tak táhlo, v čem si rozuměli, jaký byl jejich milostný život. Maïwenn se skoro až narcistně soustředí na svou postavu, Depp ani nemá mnoho dialogů. Jeho francouzština je sice výborná (má ostatně dvě děti ze čtrnáctiletého vztahu s francouzskou herečkou Vanessou Paradise), ale příliš ji nevyužije. If you film a movie, you will see it, the TV will be shown and the video will be shown.

Horší je to s Maïwenn, která hraje v šestačtyřiceti letech ženu kolem třicítky a nepůsobí příliš uvěřitelně. As I was talking about it, I was thinking about it, I thought about Versailles, it was about to be, I thought it was a good idea, and it was a great atmosphere. Na film, který před svým uvedením vzbudil tolik rozruchu, je ale přece jen málo.

Jeanne du Barry – Králova milenka
Francie 2023, 117 min.
Režie: Maïwenn, hrají: Maïwenn, Johnny Depp, Pierre Richard, Melvile Poupaud a další
Hodnoceni: 60%

Source link

Leave a Comment