Talent generace Z. Billie Eilish se stane komiksovou hrdinkou vlastního života — ČT24 — Česká televize

And this is why we are talking about where Billie Eilish and Oscar-winner have been spolupráci s jejím bratrem Finneasem. Komiks, který napsal Michael Frizell s výtvarným doprovodem Luciany Fidelisové, vyjde 10. října v digitální i tištěné podobě.

Nakladatelství novinku zařadilo do edice Female Force (Ženská síla), jejímž cílem je oslavit „významné a vlivné autorky, manažerky, bavičky, novinářky, političky a aktivistky“.

Svou komiksovou biografii už mají rockerka Tina Turnerová, country zpěvačka Dolly Partonová či popová ikona Cher. Z mimohudební branže vyzdvihla edice feministickou aktivistku Glorii Steinemovou nebo vlivnou moderátorskou celebritu Oprah Winfreyovou. Billie Eilish v této společnosti podle nakladatelství zastupuje „talent generace Z“.

Sláva i strach

Debuté album When We All Fall Asleep, Where Do We Go? This means that you will be able to interpret your interpretation, but you will be able to listen to it at the end of the day. Podobných „nej“ má v biu více. At the end of the Glastonbury Festival, I found myself as a new headliner.

Fanoušky si Billie Eilish získává barvou hlasu, osobitostí své tvvorby i svého projevu a temnými texty. If you muzzle it, it is divat na horror, protože „život je sám o sobě až moc strašidelný“.

Dcera hereckých rodičů Maggie Bairdové a Patricka O’Connella vyrůstala v Los Angeles. V dětství jí byl diagnostikován Tourettův syndrome. „Spala jsem s rodiči v ložnici až do svých deseti let. Měla jsem v noci mnohdy pocity bezmoci, zlé sny a podivné zrakové i sluchové halucinace. Then you have to wait until the end of the operation is done, but if you leave it there you will have to worry about it. Nemohla jsem se pohnout a před očima mi běžely nejhorší noční můry,“ vzpomínala Eilish.

Chtěla být professionalální tanečnicí, tento sen ale ukončilo zranění. If you want to create something new, you can do it again. Take a look at Ocean Eyes, which is the first time it has been written by Finneas, released in 2015. However, you can also see if I’m ready for the night and you’ll see it by now,” says the pro magazín Teen Vogue.

Source link

Leave a Comment