What do you think is Johnny Depp za Piráty z Karibiku? The astronomical aspect of the film is shown in the following:

What if Johnny Depp saw Jacka Sparrowa v Pirátech z Karibiku? If this happens, it will not be possible to do so.

Filmová serie Piráti z Karibiku se u fanoušků těší obří oblibě. However, if you watch a movie, it will be worth about 4.5 million dollars, but the French film will not be filmed. K teto popularity pak velkou měrou přispěl svou účastí taky herec Johnny Depp.

Bez jeho Jacka Sparrowa, z něhož se později stala dokonce hlavní postava serie, by totiž filmy z pirátského prostředí by ly poloviční, což si nejspíš uvědomovalo i studio Disney, která tak herce v průběhu let navzdory jeho kontroverzím a problem mům na place štědře odměňovalo. We know you have the smallest items, but if you do, Jacka Sparrow has a little bit of moc.

Konkrétní suma údajně činí 265 milionů dolarů, což ale vzhledem k tržbám celé serie zase tak extrémní částka není. It’s time to know that Robert Downey Jr. was a wonderful player, and Deppovi took it from there. If you want to know how to do this tutorial, you can learn how to do it.

Ačkoliv Depp slavně vyhrál svoji soudní bitvu s bývalou manželkou Amber Heard, Disney se zatím k odklepnutí šestých Pirátů s Jackem Sparrowem příliš nemá. Místo toho zaúkolovalo scenáristu Černobylu a The Last of Us Craiga Mazina, aby pomohl napsat reboot celé serie. This year’s Disney studio has launched a new spin-off with Margot Robbie. V tuto chvíli sice není jasné, jak si na tom tyto projekty stojí, obojí se však zdá být pravděpodobnější než návrat Deppa do ikonické role.

Zdroj: Screen Rant, The Direct

Source link

Leave a Comment